Breaking News
Home / स्थानिय समाचार / तिन ट्रयाक्टर सहित एक टिफर दुरघटना चालक फरार (भिडियो सहित)

तिन ट्रयाक्टर सहित एक टिफर दुरघटना चालक फरार (भिडियो सहित)

निजगढ न्यूज, २०७४ जेठ २२ गते
निजगढ, जेठ २२ । आज बिहान करिब १ बजे तिर निजगढ – पथलैया सडक खण्ड स्थित उन्नासी पुल छेउमा तिन ट्रयाक्टर सहित एक टिफर दुरघटना भएको छ । ना.४ त ९६४४ का ट्रयाक्टर चालक बेदनाथ दंगालका अनुसार ना.४ त ९६४४, ना.६ त १७९५ र ना.४ त ८३४५ नंबरको ट्रयाक्टर सिमराबाट निजगढ आउने क्रममा सोहि तर्फ बाट आउदै गरेको बा.२ ख १११९ नंबरको टिफरले क्रमश ना.४ त ८३४५, ना.६ त १७९५ र ना.४ त ९६४४ लाई ठकर दिएको उनि बताउछन् । उक्त दुरघटनामा लगतै टिफर चालक फरार रहेको, साथै फरार चालकको खोजि भईरहोको ईलाका प्रहरी कार्यालय निजगढले जनाए । सबै सकुसल रहनुमा ईशरको देन रहेको चालक बताउछन् ।

About Nijgadh News

Check Also

रक्षामन्त्री ईश्वर पोखरेलद्वारा फास्ट ट्रयाक निरीक्षण

इन्दिप कोइराला रक्षामन्त्री तथा एमाले महासचिव ईश्वर पोखरेलले काठमाडौं–तराई दु्रतमार्ग (फास्ट ट्रयाक) निर्माणको कार्यप्रगति सन्तोषजनक …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *